O firmie

M.K. Cosmetics hurtownia kosmetyków profesjonalnych powstała w 2017 roku w Szczecinie i od tego czasu priorytetem hurtowni jest ciągłe poszerzanie swojej oferty zgodnie z najnowszymi trendami w świecie kosmetyków i paznokci. Przy kosmetykach profesjonalnych oferujemy także sprzęt i akcesoria kosmetyczne wysokiej jakości. Z naszej szerokiej oferty korzystają zarówno gabinety kosmetyczne jak i klienci detaliczni.

Wszystkie oferowane produkty są liniami wiodących światowych marek: Hand&Nail Harmony, IBD, NSI, ECLAIR, VICTORIA VYNN, NAILS COMPANY, WONDERLASHES, REFECTOCIL, MEDBEAUTY, BIELENDA PROFESIONAL, BARBICIDE, ACTIV.

Hurtownia kosmetyczna M.K. Cosmetics to nie tylko firma, lecz zespół zbudowany ze zmotywowanych i pełnych energii ludzi służących Państwu wiedzą i życzliwością. Do każdego klienta staramy się podejść indywidualnie i zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

Realizujemy dotacje unijne oraz z urzędu pracy PUP, na zakup wyposażenia salonów kosmetycznych, manicure, gabinetów urody.

Skorzystaj z elastycznej oferty już dzisiaj. Życzymy Państwu udanych zakupów.

"Doskonałość to proces" motto, którym się kierujemy.

ZNAJDZIESZ NAS